بلاگ

بهترین جنس لباس زیر مردانه

اگر بخواهیم یک بار دیگر بخواهیم پاسخ این پرسش را که کدام شورت مناسب مردان است، بدهیم؟ قطعا می‌گوییم شورتی که پیش از هر چیز جنس آن نخ پنبه باشد. البته این‌که شورت مردانه مانند شورت‌های زنانه از نظر جنس از تنوع بسیار بالایی برخوردار نیستند. یا در ترکیب شکل و مدل آن از تور و روبان و سگک استفاده نمی‌شود.اما بهتر است در میان همین طیف محدود جنس، حتماً لباس زیری را انتخاب کنید که مطمئن باشید جنس آن از نخ پنبه است. تنها در این صورت می‌توان یقین داشت که لباس زیر هم به اندازه کافی تمیز شسته می‌شود و هم خوب و کامل خشک می‌شود. از طرفی گرمای کمتری تولید می‌کند و هوای بیشتری از خود عبور می‌دهد و در نهایت از نظر بهداشتی و پزشکی نوع مناسب‌تری است.

پارچه‌ ای با رنگ طبیعی

این نکته هم بسیار حائز اهمیت می‌باشد که یکی از ابزارهای تنوع بخشی به لباس‌زیر، رنگ کردن پارچه آن است. اما از این رو هنگامی که لباس زیر انتخاب می‌کنید باید دقت داشته باشید که ماده‌ای که برای رنگ‌آمیزی الیاف پارچه آن استفاده‌شده است، شیمیایی نباشد زیرا مواد شیمیایی می‌توانند از طریق پوست بدن جذب شوند و در نهایت منجر به بروز بیماری های مختلف پوستی شوند.

چه شورتی در مواقع بیماری مناسب است

آنچه تاکنون در خصوص آن صحبت کردیم، ارائه راهنمایی‌هایی برای انتخاب بهترین مدل و جنس شورت برای مردان بود. اما این توصیه‌ها تنها در مواردی کاربرد دارد که افراد دچار بیماری و عارضه خاصی نباشند. یعنی بتوانند هر نوع لباس زیری را بسته به سلیقه و انتخاب خود بپوشند. اما برخی بیماری‌های دستگاه تناسلی منجر به اعمال محدودیت در پوشیدن لباس زیر میشود. یکی از این بیماری های بسیار رایج، واریکسول است. واریکوسل یک بیماری نسبتا رایج است که در دستگاه تناسلی آقایان رخ می‌دهد. این بیماری در اغلب موارد منجر به عدم باروری در مردان می‌شود. واریکسول به معنی اختلال در عملکرد یک سیاهرگ اصلی در بیضه‌ها می‌باشد. در اصل هنگامی که سیاهرگ درونی کیسه بیضه گشاد شود، یک شبکه پیچکی از رگ‌ها در این قسمت بدن شکل میگیرد. که به این شبکه پیچکی از رگ‌ها که به آن واریکوسل میگویند که البته به واریس پا بسیار شبیه است. توصیه اصلی ما در این زمینه این است که از پزشک خود در این زمینه حتما سؤال کنید. او با توجه به شرایط فیزیکی و شدت و ضعف بیماری شما، قطعاً بهترین جنس و مدل شورت را برای شما پیشنهاد می‌دهد. چراکه برخی پزشکان معتقدند برای افراد مبتلا به واریکوسل که عمل می‌کنند، بهتر است برای مدت زمان مشخصی شورت تنگ بپوشند. از این بابت که شورت تنگ می‌تواند بیضه‌ها را محکم نگه دارد. به همین خاطر بهبودی فرد جراحی شده سریع‌تر حاصل می‌شود. از طرفی هم پوشیدن شورت تنگ توسط پزشکان برای کسانی که مبتلا به واریکوسل هستند و درد دارند اما به عمل جراحی نیاز ندارند هم توصیه می‌شود. این در حالی است که برخی دیگر از پزشکان باور دارند که شورت تنگ شدت پارگی رگ‌ها را افزایش می‌دهد و دستگاه تناسلی فردی که مبتلا به واریکوسل است، نباید به هیچ وجه تحت فشار مضاعف باشد. به دلیل همین تفاوت و اختلاف در نظریه‌های پزشکی بهتر است در این مورد خاص پزشک خود را مرجع اطلاعاتی خود قرار دهید و در خصوص انتخاب شورت مناسب برای واریکوسل به توصیه او بسنده کنید.

سخن پایانی

با همه این تعریف‌ ها میزان اهمیت و شناخت ما باید برای انتخاب نوع و جنس شورت بسیار مهم است. حال با وجود و شیوع بیماری‌های مختلف پوستی که گاهی باعث شدی دترین ضربات به فرد شده و باعث می‌شود اثرات جبران ناپذیری به جای بیاورد. باید بسیار در انتخاب شورت ها دقت کرد و وسواس به خرج داد. زیرا با انتخاب اشتباه در طولانی مدت باعث صدمات جبران ناپذیری به سلامت خود می‌شوید. با دقت و توجه به نکات خرید لباس زیر مردانه در این متن میتوانید با دست بازتر و اشنایی بیشتر به خرید شورت مردانه بروید.

البته این نکته هم قابل ذکر است که با این اطلاعات باز هم اگر مشکل و یا عارضه‌ای دارید. حتما باید با توجه به دستور پزشک مخصوص خود برای خرید نوع و جنس شورت اقدام کنید تا هم از صدمات انتخاب اشتباه جلوگیری کنید و هم با پوشیدن شورت مناسب به بهبود و سلامت سریع‌تر خود اقدام کنید. به جز نکات مهم در رابطه با خرید لباس زیر مردانه حتما به اصول و نکات بهداشتی در طول بازه‌ی طول عمر این البسه هم باید بسیار توجه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *